Przyrost włosów

Siedzę właśnie z henną na włosach. Wcześnie zrobiłam jeszcze zdjęcie moich pięknych odrostów (lubię ten widok, ponieważ widzę, że urosły mi włosy, jupii!).

Na zdjęciu widać około 1,5-2 cm przyrostu przez 1,5 miesiąca. To dla mnie i tak sukces zważając na to, że przez ostatni rok włosy urosły mi tylko około 7 cm.

Większy przyrost włosa przypisuję tabletkom, które brałam – Revalid. Nie byłam zbyt regularna, ponieważ producent zaleca zażywać je aż 3 razy dziennie. Ja zażywałam 1 raz lub 2, w zależności od tego, czy mi się przypomniało (:D) oraz czy byłam wtedy w domu.Obrazek

Za niedługo mam zamiar zacząć kurację skrzypokrzywą lub samą pokrzywą.

A może wy polecacie jakieś ciekawe sposoby na przyspieszenie porostu włosów? Słyszałam też o wcierce Jantar, też się nad nią zastanawiam.

Advertisements

About pathyelisia

Początkująca włosomaniaczka, modelka - amatorka, pasjonata fotografii na studiach psychologicznych. Lubię tańczyć, śpiewać (chociaż niekoniecznie mi to wychodzi). Generalnie mało jest takich rzeczy, których nie lubię robić :) Wystarczy mi odpowiednia osoba do towarzystwa, ponieważ jestem bardzo społeczna i do życia potrzebuję ludzi :)
This entry was posted in Uncategorized, włosy and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s