Nowy kolor

Przepraszam, że musieliście tyle czekać na ten post. Niestety musiałam poogarniać trochę spraw w moim życiu, dlatego tak to się przeciągnęło.

Włosy aktualnie wyglądają tak:

Obrazek

Na zdjęciu są już podcięte o około 2 cm. Powinnam ściąć jeszcze z 5 cm – pewnie widzicie te strzępy na końcach – ale to dopiero jak jeszcze trochę podrosną. Końcówki podcinam regularnie co miesiąc tyle, ile urosną, więc myślę że nic im się nie stanie jak trochę poczekają.

Na zdjęciu wygląda, jakbym miała 3 kolory na włosach (ciemny, jasny, ciemny). W rzeczywistości faktycznie tak jest, ale jest to minimalna różnica, tutaj zostało to spotęgowane przez lampę.

Zastanawiam się, czy przypadkiem nie wrócić do farb drogeryjnych. Chciałabym otrzymać mocniejszy odcień rudego/miedzianego tylko takiego ciemniejszego. Może kasztanowy?

Co o tym sądzicie? Jakie farby polecacie?

Advertisements

About pathyelisia

Początkująca włosomaniaczka, modelka - amatorka, pasjonata fotografii na studiach psychologicznych. Lubię tańczyć, śpiewać (chociaż niekoniecznie mi to wychodzi). Generalnie mało jest takich rzeczy, których nie lubię robić :) Wystarczy mi odpowiednia osoba do towarzystwa, ponieważ jestem bardzo społeczna i do życia potrzebuję ludzi :)
Aside | This entry was posted in Uncategorized, włosy and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s